Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zamułka podczas wkręcania na obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zamułka podczas wkręcania na obroty

    Zoltar, otóż to - kolejka aż miło na auchan

  • #2
    [O1] Zamułka podczas wkręcania na obroty

    Witam koledzy, mam mały problemik... :P Otóż podczas szybkiego wkręcenia mojej Octy na wysokie obroty coś jakby nie zaskakuje, wygląda to troszke podobnie do jazdy na półsprzęgle, dopiero kiedy zdejmuje noge z gazu Octa zaczyna łapać obroty. Najświeższy przykład:

    Ruszam spod świateł pod górkę, cisne gaz do dechy (wiadomo, żeby jechać a nie skończyć na zderzaku radiowozu z tyłu :diabelski_usmiech ), silnik wyje a auto ledwo co jedzie, puszczam z gazu, troszke trzepie autem :x ale wreszcie naskakuje i wszystko wporzo. Dodam że auto ma z 230 tyś. przebiegu
    "Ja się staram, uwierz tak jeździć tylko sam, ale wciąż się zapominam co sprowadza mnie do dna" O.S.T.R <- skąd to znam... :>

    Komentarz


    • #3
      Wymień sprzęgło i po bólu
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        Tak sądzisz? Niedługo będe miał przegląd to zobaczymy co powiedzą "fachowcy"
        "Ja się staram, uwierz tak jeździć tylko sam, ale wciąż się zapominam co sprowadza mnie do dna" O.S.T.R <- skąd to znam... :>

        Komentarz


        • #5
          Ja tak miałem ale przy zimnym silniku takim z rańca i wymieniłem czujnik temperatury, pierdoła za 30zł i jest okPoprostu komputer dostawał zle sygnały z tego czujnika, a na zegarach temperatura była niby OK i konsekwencja tego było to, że auto chodziło jak muł...Spróboj może to byc to...Zawsze tańsze jak sprzęgło
          Była OI 1.8 20V ->OII Elegance 1.9TDI BXE ->
          Opel Insignia ST 2.0 CDTI 191hp 429Nm

          Komentarz


          • #6
            Xan86 to jest bardzo możliwe, bo coś mi temperatura silnika za szybko wzrasta (według wskaźnika oczywiście :wink: ). Jak myśle o wymianie sprzęgła to mnie ciarki przechodzą, mam nadzieje że to ta pierdoła
            "Ja się staram, uwierz tak jeździć tylko sam, ale wciąż się zapominam co sprowadza mnie do dna" O.S.T.R <- skąd to znam... :>

            Komentarz


            • #7
              Sprobuj, nie jest drogie a raczej napewno moze to byc to..Bo sprzeglo by raczej szarpalo przy puszczaniu, a tu potrafilo szarpnac przy wkrecaniu na obroty tak jak by dostawal za duzo paliwa i go dusilo...Temperatura tez nagle skakala do gory, albo opadala...Ja zaplacilem za czujnik 35zl wymienilem go sam w 5 minut i teraz jest ok...Najwyzej Bedziesz mial nowy czujnik, ale warto sproboac :wink:

              Acha i pamietaj zeby skasowac blad z tego starego czujnika
              Była OI 1.8 20V ->OII Elegance 1.9TDI BXE ->
              Opel Insignia ST 2.0 CDTI 191hp 429Nm

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X